3 x ÁNO pre online rezervačný systém

Dilemu, či používať na plánovanie svojho pracovného času klasický diár z papierníctva alebo diár online sme rozlúskli v tomto článku.
Ak ešte stále nevyužívate online rezervačný systém, ktorého súčasťou je online rezervácia či diár online, prečítajte si zopár viet spokojných klientov. Pre nich sa stal online rezervačný systém nepostrádateľným.

 

 

Odkedy umožňujem zákazníkom online rezerváciu, počet rezervácií v salóne zaznamenal značný nárast.“

 

Často sa vám stáva, že telefón s novou objednávkou či rezerváciou vašej služby zvoní v nevhodnom čase? Ak však hovor neprevezmete, môžete sa často s rezerváciou termínu rozlúčiť… Vyššie uvedené slová patria majiteľke salónu krásy, ktorá si nemohla dovoliť zamestnávať ďalšiu osobu ako recepčnú, aby jej spravovala rezervácie.

 

Vsadila na rezervačný systém, ktorého súčasťou je aj online rezervácia. Vďaka nej si zákazník môže sám vybrať voľný termín kedykoľvek bez toho, aby zamestnanci salónu museli odbiehať k telefonátom. A to dokonca i v nedeľu, z pohodlia domova pri popoludňajšej káve a zákusku.

 

 

“Moji klienti si vážia, že poznám dokonale nielen ich zdravotný stav, ale ku každému z nich si vďaka poznámkam a správe klientov v systéme dokážem vybudovať osobnejší prístup.”

 

Agenda klientov na súkromnej očnej klinike mala vždy svoje úskalia. Používaním online rezervačného systému získali lekári rýchly a jednoduchý prístup ku komplexným informáciám o pacientovi. Na jednom mieste a na pár klikov zistia všetko potrebné k tomu, aby návšteva pacienta prebehla v odbornej a zároveň príjemnej atmosfére. Bez toho, aby listovali v karte a neustále dopĺňali tie isté chýbajúce informácie.

 

Rýchly import databázy, prehľad o termínoch a zdieľaný kalendár, detailné informácie o každom pacientovi a múdre notifikácie, to je bonus, ktorý získa každý užívateľ online rezervačného systému. Tým najväčším je však spokojný pacient alebo zákazník, ktorý sa vráti opäť.

 

 

“To množstvo času v práci, ktorý viem efektívne využiť sa odrazilo aj na zisku mojej praxi. Poviem len jedno – hromadné zrušenie termínov v rámci jedného dňa…”

 

Koľko času vás stojí obtelefonovať všetky dohodnuté termíny v prípade choroby alebo iných neodkladných povinností? Online rezervačný systém vyrieši tento problém za vás. Rýchlo, jednoducho a samozrejme s náhradným termínom.

 

Vyskúšajte i vy, či práve rezervačný systém nie je riešením, ktoré tak dlho hľadáte. Celkom určite otvorí dvere novým možnostiam, o ktorých ste dosiaľ nevedeli. Ako si vybrať ten najlepší rezervačný systém sa dočítate v tomto článku.