Zarábajte online s Diar24

Affiliate / Partnerský program najobľúbenejšieho rezervačného systému Diar24 určený pre súkromné osoby ako aj firmy. Váš

Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA

masér
veterinár
autoservis
pneuservis
wellness
fitness
golfové ihrisko
lezecká stena
právnik
požičovňa bikov
spevák/-čka
curling

lekár
holička
manikúra
záhradník
plynár
sauna
stolný tenis
vizážista
notár
tréner
hudobná skupina
požičovňa lyží

zubár
kozmetička
pedikúra
vodár
elektrikár
tenisové kurty
squash
učiteľ hudby
učiteľ jazyka
požičovňa áut
reštaurácia
bedminton

požičovňa lyží
športová hala
paintball
kúzelník
DJ
penzión
spoločenská sála
kryokomora
tanečná skupina
horský vodca
hotel
a cca 100 ďaľších oblastí

pravdepodobné uvítajú možnosť využívať najobľúbenejší rezervačný systém Diar24. Pokiaľ po 30 dňovom bezplatnom demo teste prejdú na prémiové členstvo (štandarne viac ako 95%) pripíše na váš Affilliate účet stanovená provízia.

Provízie za sprostredkovanie

Basic Comfort Profi
Odmena za registráciu na 3 mesiace 6 € 14 € 20 €
Odmena za registráciu na 12 mesiacov  22 € 38 € 70 €
Gold partner (predaj viac ako 10 licencií) za registráciu na 3 mesiace 7 € 16 € 22 €
Gold partner (predaj viac ako 10 licencií) za registráciu na 12 mesiacov 24 € 42 € 77 €
MLM partner (hodnota provízie z výkonu MLM tímu) +15%  +15% +15%

Ako to funguje?

null

Vaša registrácia

Po zaregistrovaní do tohoto programu získate od nás svoj špeciálny kód (affiliate link) na zdieľanie. Tento link môžete poslať mailom alebo cez messenger (FB, Skype, Viber, WhatsApp alebo cez SMS) svojmu masérovi, automechanikovi, kaderníčke, záhradníkovi, veterinárovi, lekárovi, …
null

Registrácia zákazníka

Váš masér, automechanik, kaderníčka, záhradník, veterinár alebo lekár si ako návštevník kliknutím na link prezrie stránku rezervačného systému Diar24 a v prípade záujmu sa zaregistruje.
null

Priradenie zákazníka k vášmu účtu

Vďaka vášmu linku, ktorý ste zaslali, sa IP adresa zakazníka uloží a do cookies v prehliadači sa zapíšu informácie potrebné k správnemu prideleniu k vašmu účtu. Zákazník bude vďaka jedinečnému kódu priradený naveky vám ako partnerovi Diar24.
null

Priradenie odmeny k vášmu účtu

Ak si zákazník s vaším kódom predplatí platené členstvo (na 3 alebo 12 mesiacov), zaznamenáme k vášmu účtu predaj členstva a taktiež vašu províziu.
null

Prehľad výšky provízií na účte

Po registrácii do Affilliate programu získate ako partner Diar24 Online prístup do Vášho účtu, kde vidíte reálny zostatok na účte. Môžete jednoducho tlačítkom požiadať o vyplatenie svojej odmeny (podľa uvedených pravidiel), garantujeme vyplatenie odmeny do 30 dní v rámci ukončenia kalendárneho mesiaca.
null

Gold partner

V prípade, že získate viac ako 10 zákazníkov s plateným členstvom, stávate sa automaticky Gold partnerom s inou výškou odmeny. Pre Gold partnerov je pripravený špeciálny program pre podporu ich obchodného výkonu.
null

MLM partner

V prípade, že budete mať zaújem o vytvorenie MLM systému (systém vami riadených partnerov), tak sa zaregistrujete ako Gold partner. Na vašom Affilliate účte potom uvidíte nielen svoje provízie, ale aj provízie členov vášho tímu.
null

Výplata provízií

Vždy na konci kalendárneho mesiaca môžete požiadať o vyplatenie provízií za daný kalendárny mesiac jednou z dvoch uvedených možností. Garantujeme vyplatenie provízií do 14 dní od splnenia podmienok výplaty provízie.

Spôsoby vyplatenia provízií

Zmluva

Súkromné osoby bez dokladu s povinnosťou “samozdanenia”. Vhodná varianta pre partnera, ktorý nemá živnostenské oprávnenie.

Na faktúru

Opakovaná odmena v akejkoľvek výške mesačne. Vhodná varianta pre partnera, ktorý má živnostenské oprávnenie.

Registrácia do partnerského programu