Ako nastaviť kalendár

Návod

1. Kliknite na tlačidlo ľavé menu Nastavenie kalendára. 

2. kliknite na tlačidlo menu vľavo Nastavenia

3. Nastavenie Rezervácie

4.  Klienti sa môžu rezervovať online vopred najneskôr
Tu nastavíte kedy najneskôr sa môžu klienti pre začatím služby objednať cez Online rezervačný systém (napríklad ak sa služba začína o 12.00 hod. Ak vy nastavíte 2 hodiny, najneskôr sa môžete objednať o 10.00 hod.)

5. Klienti sa môžu rezervovať online vopred najskôr
Nastavíte kedy najskôr sa môžu klienti pred začatím služby objednať cez Online rezervačný systém (ak nastavíte 60 dní, klient sa budú môcť objednať 2 mesiace dopredu.)

6. Klienti sa môžu rezervovať online na každých
Nastavíte ako často si klienti budú môcť objednávať službu (napríklad ak nastavíte 0:05 min. tak systém bude ponúkať časy 9:05, 10:05, 11:05 … ak nastavíte 0:15 min. bude systém ponúkať časy 9:15, 10:15, 11:15 a podobne.)

7. Zákazníci môžu zrušiť rezerváciu vopred najneskôr
Nastavíte kedy najneskôr môžu klient zrušiť svoju online rezerváciu termínu (napríklad ak nastavíte 2 hodiny, tak rezerváciu na 9.00 hod. Môžete zrušiť najneskôr o 7.00 hod. Dá sa nastaviť aj parameter Nikdy a Kedykoľvek. Informácie o zrušení rezervácie klientom budeme informovaní cez SMS, mail alebo notifikáciu v Diári24.)

8. Zasielať klientom upozornenie pred termínom rezervácie
Možnosť vybrať kedy pred termínom má byť klientom zaslané upozornenie o termíne rezervácie. (napr. ak nastavíme 2 hodiny, klientovi s rezerváciou na 15.00 hod. príde upozornenie o 13.00 hod. Zasielanie upozornení môžeme aj úplne vypnúť cez možnosť Neodosielať)

9. Chcem automaticky schváliť každú rezerváciu, ktorú vytvoria klienti
Potvrdením tejto voľby bude každá rezervácia schválená automaticky. Pri nepotvrdení je potrebné schválenie rezervácie manuálne.

10. Vypnúť hlásenia o potvrdzovaní príchodu zákazníka

Nastavíte, že nebudete informovaní o príchode zákazníka.

11. Zobrazovať ceny
Potvrdením možnosti nastavíte viditeľnosť cien pre zákazníka pri online rezervovaní.

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky?