Často kladené otázky (FAQ)

Tu sa môžete dozvedieť odpovede na opakujúce sa časté otázky týkajúce sa všeobecných pravidiel a nastavení.

Účet

Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA

Má Free účet (na 30 dní) nejaké obmedzenie?

Free účet nemá obmedzenie v počte rerervácií, produktov ani klientov, je len limitovaný 30 dňami na otestovanie rezervačného systému Diar24.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Dá sa zmeniť názov firmy? Áno, môžete kedykoľvek zmeniť názov firmy po prihlásení sa do svojho profilu poskytovateľa služieb a následne v časti Predvoľby / Moja firma.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Môžem zmenit môj email na prihlasovanie / notifikácie? Áno, napíšte na našu Zákaznícku starostlivosť a radi vám pomôžeme.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Dá sa zmeniť link mojej Online rezervačnej stránky? Áno, môžete zmeniť link rezervačnej stránky po prihlásení sa do svojho profilu poskytovateľa služieb a následne v časti Predvoľby / Moja firma.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Keď som si zvolil nesprávne oblasť podnikania, ako to môžem zmeniť? Áno, napíšte na našu Zákaznícku starostlivosť a radi vám pomôžeme.

Prevádzka

Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA

Čo sa stane ked dosiahnem limit rezervácií?

Nebudete môcť robiť ďalšie rezervácie. Prejdite na vyšší balíček a navýšte si kapacitu rezervácii.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Ako sa ratajú rezervácie do limitu? Limit rezervácii sa počíta na základe rezervácií, ktoré ste vytvorili za posledných 30 dní (od okamihu obnovenia mesačného paušálu).
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Ako je možné prejsť na vyšši balíček? Môžete to realizovať kedykoľvek, v deň zmeny paušálu zaplatíte faktúru za vyšší paušál, po úhrade sa vám automaticky aktivuje vyšší paušál.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Musím mať vlastný web, aby som mal kam umiestniť váš kalendár? Mať vlastný web nie je potrebné, Diar24 vám automaticky poskytne subdoménu, ktorú môžete využívať ako „vlastný“ web s Online kalendárom pre prístup vašich zákazníkov.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Dostanem Diar24 kalendár na svoj web? Na váš vlastný web dostanete Diar24 v plnohodnotnej grafike cez html tag IFRAME, resp. pomocou špeciálne vytvoreného tlačítka alebo textového odkazu (viac info po prihlásení sa do svojho profilu poskytovateľa služieb a následne v časti Prevoľby / Zdielanie).
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Sú dáta u vás bezpečné? Vaše dáta sú v bezpečí. Pravidelné zálohovanie dát a zabezpečenie 128-bitovým SSL kódovaním na základe GDPR pravidiel.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Je Diar24 dostupný aj vo forme aplikácií? Pre rezervačný systém sú dostupné v Google Play, resp. Apple Store aplikácie pre podporu v prostredí Android aj iOS.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Ako funguje systém upozornení / notifikácií v Diar 24. Možete si v Predvoľby / Nastavenia zvoliť upozornenia cez SMS, mail alebo notifikácie (pokiaľ máte funkčnú aplikáciu Diar24 pre tablet alebo mobil).
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Zasielanie SMS cez aplikáciu z môjho paušálu je bezplatné? V dnešnej dobe väčšina mobilných operátorov poskytuje mesačné paušály s neobmedzeným počtom SMS. Reálne to podľa Všeobecných obchodných podmienok operátorov predstavuje objem cca 2.000 až 5.000 odoslaných SMS. Preto si prosím preverte u vášho mobilného operátora objem bezplatne zaslaných SMS. Pri bežných paušáloch a objemoch odoslaných SMS by malo byť odoslanie bezplatné.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Doporučujete zasielanie upozornení cez SMS, mail alebo notifkáciu aplikácie Diar24? V lokálnom prostredí krajiny je určite najefektívnejším nástrojom komunikácie
s Vašim klientom zaslanie SMS (napr. ako upozornenie na termín). Mailové upozornenie
môže klient prehliadnuť v Doručenej pošte, v prípade SMS ide o najúčinnejší nástroj komunikácie z pohľadu doručiteľnosti správy.

Platba

Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA

Ako sa platí za sms notifikácie?

SMS, ktoré využívate v rámci upozornení môžete posielať z vlastného paušálu telefónu (v prípade funkčnej aplikácie Diar24 pre mobil alebo tablet) alebo z vášho SMS účtu, ktorý je dostupný v Predvoľby / Paušály.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Aká je cena sms notifikácií? Aktuálnu cenu SMS vidíte v Predvoľby / Paušály, kde nájdete cenník SMS správ. Pokiaľ odosielate správy cez aplikáciu vo svojom mobile, cena SMS je daná paušálom, ktorý máte predplatený u svojho operátora.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Akým spôsobom sa platí paušál? V Predvoľby / Paušály vidíte zostatok svojho SMS účtu, v prípade potreby sa rozhodnete navýšiť hodnotu účtu, obratom vám zašleme Výzvu na úhradu. Po jej zaplatení sa vám do 48 hod navýši paušál vášho SMS účtu.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Môžem si vybrať periódu úhrady paušálu? Na základe vašich potrieb si možete si vybrať periódu úhrady 1, 3 alebo 12 mesiacov.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Akým spôsobom prebieha fakturácia? V rámci pravidelnej periódy paušálu alebo v deň navýšenia paušálu vám zašleme Výzvu k úhrade.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Ako dostanem daňový doklad po úhrade paušálu? Na základe úhrady paušálu vám zašleme daňový doklad k uvedenej platbe za zvolený typ paušálu.
Diar24 | Najobľúbenejší rezervačný systém na 30 dní ZDARMA Akým spôsobom sa dá platiť? Platba je možná bankovým prevodom na základe zaslanej Výzvy k platbe.

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky?