Rozhovor so salónom Beauty Koral Rose

Čo vám rezervačný systém Diar24 priniesol?

 

Vďaka rezervačnému systému Diar24 mám prehľad o rezerváciách celého salónu. Jednoducho stačí, ked sa kedykoľvek poziem na tablet alebo mobil a mám presnú informáciu o dnešných rezerváciách celého salónu.

 

Ako ste riešili objednávky a rezervácie pred Diar24?

 

Mali sme v objednávkový zošit na recepcii. Každá z našich prevádzok mala v podstate vlastné rezervácie, nevedeli sme o nich navzájom. Mali sme potom pomerne veľký organizačný problém všetky objednávky a rezervácie koordinovať a zľadiť.

 

Čo vás naozaj prekvapilo na rezervačnom systéme Diar24?

 

Čo ma naozaj potešilo bola možnosť preložiť všetky rezervácie na daný deň stisnutím jednoho tlačítka, napríklad z dôvodu praceneschopnosti niektorej z kolegýň. Systém súčasne informuje všetkym klientom s rezerváciami na daný deň s návrhom nového termínu. Skvelá funkcia, ušetrili sme týmto možno hodinu denne telefonovaním a hľadaním náhradných termínov.

 

Ako hodnotíte svoje rozhodnutie pre systém Diar24?

 

Hodnotím ako dobré rozhodnutie. Tento rezervačný systém nám priniesol prehľadnosť a poriadok do rezervácii, pribudlo nám podstatne viac objednávok z internetu, mám prehľad o výkonnosti celého salónu a jednotlivých prevádzok. Myslím že to bol dobrý krok pre rast nášho salónu.